(ФОТО) Секси и згодна: Сања Кужет ги меѓепса фановите со својот стајлинг

Водителката на „Ѕвездите на Гранд“, Сања Кужет повторно блесна.

Таа привлече огромно внимание и во најновата емисија на „Ѕвездите на Гранд“. Водителката шармираше многумина со својот стајлинг.

Сања носеше краток фустан, а нејзината линија дојде до израз.

Фановите ја пофалија и и рекоа да изгледа фантастично.

„Каква жена“, „Најубавата и најприродната жена во Србија“, беа некои од коментарите.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e