(ФОТО) Неколку месеци по разводот – Анета се релаксира со својата позната колешка

Познатата пејачка Анета Љумаковска во последно време се почесто привлекува внимание и со своите генијални модни приказни.

Така беше и овој пат кога на Инстаграм издоминира во сив, кариран костум, кој го разби со црвен маникир и нејзината нова шик фризура.

Посебно внимание привлече тесната бела маичка што ја носеше, со која го истакна своето раскошно деколте, како и белите чевли со високи потпетици кои феноменално се вклопија.

Едно сако, две различни варијанти
Таа потоа објави уште една слична комбинација, само што овој пат носеше бели панталони наместо карираниот модел.

aneta2

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e