(ФОТО) Миа и Тијана прославија годишница

Најпознатата инфлуенсерка кај нас, Миа Костова живее во заедница со Тијана Скучиќ и синот на Миа- Андриа.

Тие прославија 4 години од заедничкото животно патување, а Костова објави и фотка на Инстаграм каде Тијана прославува со шампањ.

381427108_1007183057196710_7767752236033004759_n

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e