(ФОТО) Малото девојче порасна – Мартија е вистинска „секс бомба“

Младата пејачка Мартија Станојковиќ изненади со нејзиниот изглед. Секси црно-белото издание на пејачката собра илјадници лајкови на фотографијата објавена на Инстаграм.

Мартија одбрала црно палто во комбинација со црно кусо здолниште, бела маица и секси тренди хулахопки со повезици, а изгледот го надополнила со црни високи потпетици.

Хулаопките со подвезици изгледаат секси и предизвикувачки, додека пак црната боја елеганција.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e