(ФОТО) Антониа Гиговска позираше на снегот истакнувајќи ја нејзината витката линија

Младата македонска пејачка Антониа Гиговска, која својата најголема популарност ја стекна со учеството во музичкото шоу Пинкови ѕвездички ја доведе својата линија до совршенство.

На социјалните мрежи се пофали дека практикува посебен начин на исхрана, а потоа се пофали и со резултатите од тоа.

Таа на Инстаграм објави фотографии на кои позира на снег, облечена во тесен комбилизон, со кој се истакнува нејзината витка линија.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e