Лајвли си го избриша инстаграмот за потоа да објави само едно видео

Убавата актерка Блејк Лајвли (32), сопруга на холивудскиот заводник Рајан Рејнолдс (43) со кој има три деца, на изненадување на многумина го избриша својот Инстаграм профил.

Блејк и Рајан се познати по своите шеги на оваа социјална мрежа, меѓутоа, сега се исчезна и фотогрфиите и фотографите со децата и објавите за проекти, буквално се.

Потоа, на потполно празниот профил се појави видео, кое можете да го погледнете ТУКА.

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e