Слободен печат: На Јана златна и била платата

Во утрешното издание на „Слободен печат“ ќе читате:

1. Платата на Јана Станисављева во МПМ била 25.000 евра. Порталот Актуелно објави копија од документот.

2. Заев: Реизбор на судството и укинување на екстерното тестирање

3. Мухиќ за Ал Џезеира: Сценариото беше да се убијат Заев и Села

4. Со шест куршуми, убиен градоначалникот на с. Боговиње

5. Колумни на Денко Малески и Бранко Тричковски

18402217_1267882773333415_2369101583845357353_o

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e