Почина Амди Бајрам

На 64 годишна возраст почина Амди Бајрам, објави Канал5.

Бајрам според информациите починал во приватна клиника, неофицијално причината била проблеми со срцето.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e