Пендаровски со изјава по завршување на лидерската (ВО ЖИВО)

Изјава на претседателот Стево Пендаровски по завршувањето на лидерската средба што попладнево се одржа во вилата „Водно“.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e