Прес конференција на Катица Јанева во 13 часот

Голем број новинарски екипи од пред час и половина се пред влезот на СЈО во очекување да добијат одговор на многу прашања по отворањето на случајот „Рекет“ од страна на Јавното обвинителство за организиран криминал. По отворањето на случајот, Јанева досега се нема обратено пред медиумите.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e