Тинејџер исчезна во Беровското Езеро

Во тек е потрага по телото на 14 годишник кој се удавил во водите на Беровско Езеро.

Екипи на ОВР Берово вчера беа на местото на несреќата, каде го пребаруваат теренот околу Беровско Езеро.

Во текот на денот се очекуваат повеќе информации.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e