Снаа нападна свекрва, полицијата на терен

Седумдесет и четиригодишна жителка на тетовско село, вчера, во 13 часот, во СВР Тетово пријавила дека во семејниот дом физички била нападната од 39-годишната снаа Н. А., соопшти СВР Тетово.

Се расчистува и документира случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e