Скопјанец најден починат пред гаража во Кисела Вода

Доцна синоќа во полицијата било пријавено дека пред гаража во Кисела Вода бил забележал починат Љ.С.(65) од Скопје.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, а по наредба на јавен обвинител телото било предадено на обдукција.

Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e