Северина наскоро со настап на плоштадот во Крива Паланка

Мега популарната балканска музичка ѕвезда Северина наскоро на Градскиот плоштад во Крива Паланка.
Оваа вест ја објави градоначалникот на општината, Сашко Митовски.
Се уште нема официјални информации за датумот кога настапува познатата Северина.
Несомнено, веста ги израдува кривопаланчани кои со нетпрение очекуваат незаборавна забава.

290122720_443750977672509_8852074818754747203_n

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e