Пронајдена изчезнатата 14-годишна кривопаланчанка

Вчера, 2 јуни, била пронајдена Е.Ј.(14) од Крива Паланка, за која на 29 мај 2020 во Полициската станица Крива Паланка нејзиниот татко А.Ј.(45) од Крива Паланка пријавил дека се оддалечила од домот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e