Изчезна 16-годишник од Скопје

Ноќеска во два часот во Полициската станица Ѓорче Петров, Ж.Т.(42) од Скопје пријавила дека од домот на ул.„Социјалистичка Зора“ во Скопје се оддалечил нејзиниот син Д.Т.(16) од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e