иПортал Ви посакува Среќна Нова 2017 година и среќни празници!

Почитуван пријателе,

Тимот на иПортал.мк на Вас и Вашата фамилија Ви посакува Среќна Нова 2017 година и среќни новогодишни и божиќни празници со желби за среќна, успешна и бериќетна година.

Ви посакуваме да ги надминете предизвиците и проблемите во животот и да уживате во убавините кои тој ги нуди.

Сакајте се и почитувајте се!, а за новогодишните празници тимот на иПортал Ви препорачува да се опуштите со некоја чаша вино и прекрасна македонска и балканска музика одсвирена од прекрасните тамбурашки звуци на групата Трио Гранде.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ