(ФОТО+ВИДЕО) Нивес Целзиус во едно поинакво издание, уживаше додека магарето јадеше од нејзините раце

Хрватската старлета Нивес Целзиус многу често ги изненадува своите обожаватели со некоја провокативна фотографија , но овој пат не беше така.

Нивес направи вистинско изненадување за фановите но во едно поинакво издание, таа всушност пасеше магаре и му даваше да јаде од нејзините раце.

Во описот на фотографијата напиша: „Животните и мажите ми јадат од раце“


View this post on Instagram

I uteka mi Šime…

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e