Џон Леџенд и славната манекенка станаа родители по трет пат

Легендарниот пејач Џон Леџенд на концертот и откри на публиката дека се породила неговата сопруга Криси Тајген.

Имено, пејачката ја потврди среќната вест само неколку часа по породувањето.

Крис успеа да каже само неколку зборови.
– Нека е благословен овој ден – рекла таа.
Пејачот додаде дека не спиел многу, но дека е полн со енергија иако дел од денот поминал во болница.
Да потсетиме, Криси и Џон го имаат синот Мајлс и ќерката Луна.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e