ВИДЕО: Гледач се јави на Канал 5 да се пожали дека нема да има пензија, водителката му рече да не шири негативна енергија

Погледнете го видеото кое се споделува на социјалните мрежи со критики до водителката на утринската програма на Канал 5, „Здраво Македонијо“, Јелена Спенџарска.

Еден од гледачите се пожали за својата финансиска состојба и тоа дека нема да има пензија, а водителката на тоа му одговори да не се јавува за да шири негативна енергија.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e