Починат маж пронајден во стан во Аеродром

Вчера во 20.30 часот во СВР Скопје било пријавено во сопствениот стан на подрачје на Аеродром бил пронајден починат Џ.М..

Смрт без траги на насилство констатирал лекар од итна медицинска помош.

Увид извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено во Судска медицина на обдукција.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e