(ВИДЕО) СДСМ потсетува: Што кажа Груевски за СЈО пред точно една година?!

На денешен ден пред една година, Груевски во интервју за Канал 5 изјави дека одвај чека да почне со работа СЈО, бидејќи неговата партија немала криминали. Погледнете го видеото.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e