(ФОТО ДОКАЗ) Меркел и Борисов спиеја заедно

Можеби не во буквална смисла, но германската канцеларка Ангела Меркел и бугарскиот премиер Бојко Борисов, на една од средбите, слушајки некој соговорник кој што можеби не им бил многу интересен, заспале еден до друг 🙂

Untitled

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ