Како Трамп ја заборави Меланија? (ВИДЕО)

Претседателот на САД, Доналд Трамп уште еднаш се најде на удар откако ја „заборави“ својата сопруга при еден службен пат.

На снимката која кружи на интернет се гледа како американскиот претседател оди кон службениот хеликоптер, за дури потоа кога стигна му текна и ја сочека Меланија.

Снимката е објавена на Јутјуб каналот „Фокс 10 Феникс“.

Ознаки: ,

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ