Жена нападната со тврд предмет во Чаир

На 16.01.2022 во 20.30 часот во Скопје, било пријавено дека О.Д.(52) на подрачјето на Чаир била нападната со тврд предмет од едно лице.

Се работи на расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e