Сораја доби закани од баба си поради непристојно видео

Бабата на српската старлета Сораја Вуќелиќ ѝ се налути на својата внука.

Старлетата на Инстаграм ја објави пораката која ја добила од својата баба откако објавила видео на истата мрежа.

-Саро, избриши го последното видео да не те срамнам со земјата. Немој да се правиш луда, те гледаат роднините, а и баба има од каде, Ангела е тука, ѝ напишала баба ѝ.

Сораја го избриша видеото, но за возраврат побара од баба ѝ да ѝ направи крофни.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e