(ВИДЕО) Огромна бубачка ѝ шетала по вратот додека водела програма во живо, реакцијата на водителката е изненадувачка

Интересна ситуација се случила во програма во живо на српската телевизија „ТВ Прва“, кога на водителката сред пренос во живо во студиото, голема бубачка ѝ се шетала по вратот.

Интересно е тоа што таа воопшто не изреагирала, а снимката станала вистински хит на социјалните мрежи.

Дали водитеката не била свесна што ѝ се случува, или пак била доволно храбра, не сакајќи да ја прекине програмата во живо поради ”непоканетиот гостин”, видете сами.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e