Подобро ова да не го види татко ѝ… Ќерката на Силвестер Сталоне се разголела за секси фотографии

Ќерката на славниот актер Силвестер Сталоне, веднаш штом стана полнолетна се разголе за камерите.

Ќерката на Сталоне, 18 – годишната Систин, позирала за магазинот „Love” веднаш штом станала полнолетна.


Младата убавица ја покажала совршената линија, која воопшто не чуди со оглед на тоа што нејзина мајка е поранешната манекенка Џенифер Флавин.


И додека Џенифер како професионалка сигурно ќе има разбирање за фотографиите кои ги снимила Систин, можеби би било подобро да не му ги покажува на нејзиниот татко „Роки“. Имено, девојката за едиторијалот позирала во провидна долна облека и покажала… многу работи.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e