(ФОТО) Карлеуша покажа скоро сѐ, гордо ги истакна нејзините атрибути

Секси дивата Јелена Карлеуша повторно гордо ги покажа нејзините атрибути, но овој пат во нејзиниот дом, пред големо огледало.

Таа облече црвен фустан кој е толку многу отворен што ништо не може да се скрие, а бидејќи изгуби одреден вишок килограм, Јелена Карлеуша нема желба и нема причина да покрие ништо.

Во комбинација со црвениот фустан, Јелена носеше и златни сандали, јасно е дека немаше шминка на лицето, а брадавиците и интимниот дел од телото ги сокри под струкот позирајќи професионално.

„Црвено“, напиша кратко во описот на фотографијата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e